loader image

Vizyon

Önümüzdeki günlerin yüksek teknoloji ile iç içe olacağının bilincinde, bu teknolojik unsurlardan mütevellit yaşam standardının hemen herkese ulaşmasını amaçlayan, faydalı ve yaşamayı kolaylaştıran projelerde yer alan, her türlü beklentiyi en yüksek seviyede karşılamayı amaç edinmiş, kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen, kalifiye ve işini bilen insanlardan oluşan kadrosuyla daima yenilikçi ve tecrübeli bir şirket olmak.

EMY Elektrik için memnuniyet en önemli unsurdur. Hem kalite hem iş ahlakı olarak birlikte çalıştığımız herkesi memnun eden bir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz, edeceğiz. Ürün ve iş kalitesini olabilecek en yüksek seviyede tutup ortaya çıkarılan işin kusursuza yakın olmasını daima amaçlayan bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Kısacası; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın mutlu hissetmesi, daimi güven ve kalite odaklı işlere imza atmak vizyonumuzun temelidir…

Misyon

∎ Proje işleyişini doğaya ve yaşam alanlarına saygılı şekilde ilerletmek.

∎ Ürün ve hizmet hususlarında kalite seviyesini daima üst seviyede tutmak.

∎ Karşılıklı güven ve iş ortaklığı konularında üzerimize düşeni her daim layıkıyla yerine getirmek.

∎ Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mağduriyetinin önüne geçmek adına daima adaletli, titiz ve ilkeli bir düsturla hareket etmek.

∎ Müşteri memnuniyetini esas alan proje uygulamalarında bulunmak.

∎ Enerji kaynağı seçimini tabiata ve doğal dengeye uygun yapmak ve uygulamak.

∎ Kalifiye istihdam ve iş kalitesine daima önem vererek ülke ekonomisindeki büyümenin bir parçası olmak.

∎ Daima işinin ehli bireyleri bünyemizde bulundurarak iş alanlarında minimum problem, minimum zaman kaybı ilkelerini esas almak.

EMY Elektrik & Mimarlık San. Tic. Aş.